SCHODY I CHODNIKI RUCHOME

Schody ruchome i chodniki ruchome linii FIRST są doskonałym rozwiązaniem dla budynków użyteczności publicznej i komercyjnych, z dużym przepływem ludzi, zapewniając płynne wchodzenie i zjeżdżanie dużej liczbie osób, jednocześnie bez żadnych ograniczeń obciążenia.

Opis

Oferujemy schody ruchome o nachyleniu 30° i 35° oraz przesuwniki o nachyleniu 8° i 12° o niskim zużyciu energii. Prędkość 0,5 m/s, wskazanie za pomocą strzałek kierunkowych, które pokazują kierunek ruchu, schody z oświetleniem między stopniami, trzy wyrównane stopnie na części poziomej u góry i u dołu, kontrola obciążenia, zabezpieczenie przed zapadnięciem się, ochrona łańcucha stopni i kontrolery prędkości poręczy.

Projekt

Linia FIRST umożliwia liczne opcje dostosowywania projektu do optymalnej integracji z wnętrzem budynku – stopnie aluminiowe lub inox, dopasowany kolor ruchomej poręczy, szklaną lub inox balustradę, nieograniczone możliwości podszewki zewnętrznej. Standardowe wyposażenie obejmuje 4-trybową kontrolę częstotliwości.

Tryby działania

  • Pierwszy tryb działania umożliwia urządzeniu (tylko jedno ramię) poruszanie się w obu kierunkach, co odbywa się za pomocą fotokomórki, która uruchamia ruch w kierunku, z którego nadchodzi pasażer. Pierwsza osoba, która dotrze do obiektu, uruchamia urządzenie, które zaczyna poruszać się zgodnie z jego kierunkiem ruchu. Ta opcja jest odpowiednia dla niezbyt ruchliwych miejsc, w których urządzenie nie jest używany w trybie ciągłym.
  • Drugi tryb działania jest zaprogramowany w taki sposób, że po pewnym czasie, na przykład 120 sekundach, w którym nikt nie korzystał z urządzenia, zaczyna się ono powoli poruszać, oszczędzając w ten sposób energię. Gdy pasażerowie się do niego zbliżają, natychmiast wraca do normy – ruchu w szybkim tempie.
  • Trzeci tryb działania jest podobny do drugiego, z tym wyjątkiem, że po upływie zaprogramowanego czasu i braku pasażerów, obiekt przestaje się poruszać. Kiedy pasażer do niego podchodzi, natychmiast wraca do normy – ruchu w szybkim tempie.
  • Czwarty tryb działania to ciągły ruch w szybkim tempie.

SCHODY RUCHOME

Model „IZA 30”

SCHODY RUCHOME

Model „IZA 35”

CHODNIKI RUCHOME

Model „IZA 12”

KONTAKT

       IZAMET Sp. z o.o.

ul. Wilczak 16A lok. 7

61-623 Poznań

REGON: 369149236

NIP: 7811962038

KRS: 0000711906

Godziny otwarcia:

 

Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 16:00

+48 61 307 28 43

+48 575 921 899

kontakt@izamet.pl