Model „Classic”

Praktyczna kabina ze ścianami z paneli z plastyfikowanej stali. Płaski sufit, identyczny ze ścianami, proste kontury i białe oświetlenie LED po środku sufitu. Wąski lub kolumnowy panel na całej wysokości kabiny, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satine. Lustro na ścianie znajduje się nad poręczą. Poręcz prostokątna lub okrągła. Podłogowa z odpornego na zużycie poliestru.

Model „Classic L”

Praktyczna i trwała kabina ze ścianami wykonanymi z laminowanych paneli MDF. Wybór 15 rodzajów powłok odpornych na uderzenia i zarysowania o różnych wzorach. Płaski sufit, identyczny ze ścianami, proste kontury i białe oświetlenie LED w dwóch obudowach zamontowanych na suficie. Wąski lub kolumnowy panel obejmuje większą część wysokości kabiny, wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satine. Lustro na ścianie ponad poręczą. Poręcz prostokątna lub okrągła. Podłoga z odpornego na zużycie poliestru.

Model „Classic S”

Praktyczna kabina o zrównoważonym designie. Ściany wykonane z pionowo ustawionych paneli z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satinе. Płaski sufit, identyczny ze ścianami, proste kontury i białe oświetlenie LED. Wąski lub kolumnowy panel przycisków na całej wysokości kabiny wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satine. Lustro na ścianie ponad poręczą. Poręcz prostokątna lub okrągła. Podłoga z odpornego na zużycie poliestru.

Model „Classic T”

Kabina o praktycznym designie. Ściany wykonane z laminowanej płyty MDF, panele ze stali uplastycznionej lub wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satinе. Płaski sufit, identyczny ze ścianami, proste kontury, białe oświetlenie LED wentylacja w jednej obudowie. Wąski lub kolumnowy panel przycisków na całej wysokości kabiny wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satinе. Lustro na tylnej ścianie nad poręczą. Poręcz prostokątna lub okrągła. Podłoga z odpornego na zużycie poliestru.

Model „Lux White”

Kabina o wyrafinowanym designie. Sufit i ściany wykonane z metalizowanych paneli MDF w kolorze białym. Owalny lustrzany sufit lub płaski sufit o prosty konturach. Równoległe białe oświetlenie LED, zintegrowane na suficie i wokół panelu przycisków. Kolumnowy panel na całej wysokości kabiny wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satine. Lustro na ścianie ponad poręczą. Poręcz ze stali nierdzewnej. Techniczna kamienna podłoga.

Model „Lux Black”

Kabina o stylowym wyglądzie. Sufit i ściany wykonane z metalizowanych paneli MDF. Płaski sufit, proste kontury i równoległe białe oświetlenie LED, otaczające panel przycisków i sufitu. Kolumna panelu na całej wysokości kabiny wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satine. Lustro na ścianie ponad poręczą. Poręcz ze stali nierdzewnej. Techniczna kamienna podłoga.

Model „Lux L”

Kabina z eleganckim wnętrzem. Ściany wykonane z laminowanych paneli MDF. Wybór 15 rodzajów powłok odpornych na uderzenia i zarysowania o różnych wzorach. Płaski sufit, identyczny ze ścianami, proste kontury i równoległe białe oświetlenie LED, umieszczone wokół panelu przycisków i sufitu. Kolumnowy panel przycisków ona całej wysokości kabiny wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satine. Lustro na tylnej ścianie ponad poręczą. Poręcz ze stali nierdzewnej. Techniczna kamienna podłoga

Model „Lux IS”

Kabina o imponującym designie. Ściany wykonane z paneli z wysokiej jakości stali nierdzewnej Inox Satine. Owalny lustrzany sufit, oświetlenie LED zamontowane po bokach łuku sufitu. Kolumnowy panel przycisków wykonany ze stali nierdzewnej z równoległym białym oświetleniem LED. Lustro na tylnej ścianie nad poręczą. Poręcz ze stali nierdzewnej. Techniczna kamienna podłoga.

KONTAKT

       IZAMET Sp. z o.o.

ul. Wilczak 16A lok. 7

61-623 Poznań

REGON: 369149236

NIP: 7811962038

KRS: 0000711906

Godziny otwarcia:

 

Poniedziałek-Piątek: 10:00 - 16:00

+48 61 307 28 43

+48 575 921 899

kontakt@izamet.pl